Megoldott

Rendszám nélküli karambolos autó

Kérem szállítsák el ezt a rendszám nélküli karambolos autót.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kondorosi út 2b

Hozzászólások

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    És a magánparkolóból is eltűnt, szerintem egy lakatoshoz.
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Gyanítom, hogy magánparkolóba csak engedéllyel állhatott be. Egyébként valami elkezdődött, az autóról a törött alkatrészeket leszedték már, szerintem ez a kocsi javítva lesz rövidesen.
  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    De akkor ez nem megoldott? Egy magánparkolóban vélhetően jogszerűen tartózodik?
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy a gépjárművet áthelyezték magánterületre, így intézkedni nem áll módunkban.

    Üdvözlettel: Újbuda Közterület-felügyelet
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez most átkerült a Fehérvári úton a Vállalkozók parkja parkolójába, az szerintem magánterület.
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Open Eye bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére