Megoldott

Nem működő közvilágítás

Tisztelt portál. Napok óta nincs közvilágítás a Vas utca teljes hosszában, az esti, éjszakai órákban. Kérem a probléma kivizsgálását. A csatolt jpg kép üres.
Sajnos sem képet, sem videót nem tudok csatolni, hiszen azon kb semmi nem látszana világítás hiányában, egy fekete kép amin nem látszik semmi meg pont készülhet bárhol...

Üdvözlettel,

Vass Péter

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, VIII. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A nyolcadik kerületben a Baross-Szigony utcai részen gyengén világítanak a köztéri lámpák,félhomály van,ami ezen a környéken nem túl szerencsés:(
  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Bejelentését a visszajelzések alapján lezártuk. Kérjük, ha a bejelentés jelenlegi státuszával ellenkező információval rendelkezik jelezze felénk ezen a linken: http://jarokelo.hu/bud...
  • E.ON válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Az 1088 Budapest, Vas utca közvilágítására vonatkozó bejelentésével kapcsolatban tájékoztatjuk, hogy bejelentése alapján a javítási munkálatokat munkairányító rendszerünkben megre...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    A BDK május 29-én kapta meg tőlünk a bejelentést e-mailben.
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Vass Péter Úr!

    Kérem jelezze, ha a probléma továbbra is fennáll. Elképzelhető, hogy megoldódott a probléma tekintettel arra, hogy május 29-i a bejelentés.
    Ebben az esetben jelzem a hibát az
    ...
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Vass Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Beton villanyoszlop dőlés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Szigetcsép utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Veszélyesnek tűnő vezeték

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Róna utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére