Megoldott

Balesetveszélyes fém a játszótéren

Anonim Járókelő

Éppen befejezték a park felújítását, de pár apróság még javításra vár.
- Az utak, amiket nem burkoltak be, most járhatatlanok, mert mély sártenger lett belőlük.
- Az újonnan burkolt út mellett van egy kis szerkezet, ami talán valaminek az alapja lesz, de így jelöletlenül nagyon veszélyes. Ez egy játszótér!

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Börzsöny u. 1

Hozzászólások

  • Szilágyi Dóra lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez a bejelentés megoldódott, kikerültek a szemetesek.
    Köszönöm a közreműködést!
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Budapest IX. kerület Aranyvirág sétány 9. számnál felújított játszótér vonatkozásában jelzett problémára a következő választ adhatom. A játszótér és annak környezetrendezése kap
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem értem. Akik készítik ezeket a dolgokat nem gondolkodnak??
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére