Megoldott

Közműjavítás után ottmaradt törmelék

Kérem a Bölöni György utca 16 előtt az út mindkét oldalán a közműjavítás után 1 hónapja otthagyott törmelékek elszállítását. Jelen körülmények között a járda sem használható. Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Bölöni György u. 7

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Farkas Levente hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a gyors intézkedést. Pénteken el is szállították a törmeléket!
  • Farkas Levente hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem a mihamarabbi elszállítást. Így lehetetlen babakocsival közlekedni.
  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Közrend"-ról "Szemét"-ra.

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldásra vár"-ról "Válaszra vár"-ra.

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét.
    Bejelentését továbbítottuk az illetékes Önkormányzati Osztály felé, akik meg fogják vizsgálni az Ön által említett problémát, majd a rendelkezésükre álló k
    ...
  • Bakay Arpad elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Farkas Levente bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére