Megoldott

Gázkar Kft. terelők lebontását kérjük

Gázkar Kft. terelők lebontását kérjük a Bosnyák utca 14-18 előtti területről. Az aszfaltozás régen megtörtént, a járdát a gyalogosok szeretnék használni. Köszi

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Bosnyák u. 14

Hozzászólások

  • Bakay Arpad lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia Eszter, köszönjük a visszajelzést!
  • Varga Eszter hozzászólt a bejelentéshez.

    megoldódott, lezárható. Köszi
  • Varga Eszter hozzászólt a bejelentéshez.

    megoldódott, lezárható. Köszi
  • Horváthné B Lotti elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület

  • Horváthné B Lotti megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIV. kerület"-ra.

  • Varga Eszter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Nyitott akna

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Az akna kiemelkedik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Róna utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére