Megoldott

Kialudt fénycső - Csete Balázs utca

Anonim Járókelő

Csepelen, a Csete Balázs utcában, a Családsegítő Közösségi Ház épületén (üzletsor) az egyik fénycső kialudt. Kérem, cseréljék ki az elhasználódott fényforrást! Segítségüket köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, XXI. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A fénycsövet kicserélték, az ügy megoldottnak tekintendő! Köszönjük!
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére