Válaszra vár

Sárparkolás

FRISSÍTÉS 2020.06.10.:
Sajnos nem tartott sokáig ez az ideiglenes megoldás :( parkolásgátlót nem lehetne ide kihelyezni?
----------------------------------

A parkoló autók miatt kikopott a talán sosem kinőtt fű, de még a föld is, nagyon igénytelenül néz ki így, főleg ha esik is. Kérjük, rendezzék! Köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Béke u. 1

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • O. Ida hozzászólt a bejelentéshez.

    köszönöm a visszajelzést, t :)
    én is akartam írni, de kiment a fejemből, valóban nem történt semmi előrelépés sajnos :(
  • t tbodai hozzászólt a bejelentéshez.

    Minden változatlan.
  • O. Ida visszajelzésére vár.

  • H B Lotti megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük levelét.

    A pollereket június 15-ig kihelyezzük és június 30-ig termőfölddel feltöltjük, fűmagvetéssel helyreállítjuk a területet.

    Meyer Gábor divízióvezető úr megbízásá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés leírását "A parkoló autók miatt kikopott a talán sosem kinőtt fű, de még a föld is, nagyon igénytelenül néz ki így, főleg ha esik is. Kérjük, rendezzék! Köszönjük!"-ról "FRISSÍTÉS 2020.06.10.: Sajnos nem tartott sokáig ez az ideiglenes megoldás :( parkolásgátlót nem lehetne ide kihelyezni? ---------------------------------- A parkoló autók miatt kikopott a talán sosem kinőtt fű, de még a föld is, nagyon igénytelenül néz ki így, főleg ha esik is. Kérjük, rendezzék! Köszönjük!"-ra.

  • O. Ida hozzászólt a bejelentéshez.

    sajnos nem tartott sokáig ez az ideiglenes megoldás :( parkolásgátlót nem lehetne ide kihelyezni?
  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • O. Ida hozzászólt a bejelentéshez.

    Feltöltötték, egy fokkal jobb, köszönjük
  • O. Ida visszajelzésére vár.

  • Sutus Noémi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • O. Ida hozzászólt a bejelentéshez.

    adjunk még neki időt, egyelőre nincs változás
  • O. Ida visszajelzésére vár.

  • Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentését!

    A területen a földfeltöltést elvégezzük, az esztétikus környezet kialakítás érdekében a zöldítés lehetőségét megvizsgáljuk.

    Továbbra is várjuk észrevétele
    ...
  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő!

    A terület rendezését földfeltöltéssel január folyamán elvégezzük.

    Szabálytalan parkolás észlelése esetén a XIII. Kerületi Közterület-felügyeletnél tud bejelentést tenni:

    A XIII
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, amelyet elektronikus úton küldött a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. részére.
    Levelének feldolgozását megkezdtük. Munkatársaink az ügyre irányadó elinté
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FŐKERT"-ról "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Járda"-ról "Parkok és zöldterületek"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00056385 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • O. Ida bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére