Megoldott

Ingyen zuhany a kanyarban

Frissítés 2019.12.19.: A Budapest Közút válasza alapján az FCSM-nek továbbítva.
---
A Szent László út elején a buszsávban összegyűlik az esővíz. Itt ha normál sebességgel érkezik egy busz, az elég kellemetlen a gyalogosok számára. Kérjük tegyenek ellene. Köszönjük

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Szent László út 2

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • O. Ida hozzászólt a bejelentéshez.

    köszönjük, láthatóan jobb lett!
  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink kitisztították a megadott
    helyszínen található víznyelőt.

    Tisztelettel:

    Bátori Marianna

    kommunikációs vezető

    Fővárosi Csatornázá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés leírását "A Szent László út elején a buszsávban összegyűlik az esővíz. Itt ha normál sebességgel érkezik egy busz, az elég kellemetlen a gyalogosok számára. Kérjük tegyenek ellene. Köszönjük"-ról "Frissítés 2019.12.19.: A Budapest Közút válasza alapján az FCSM-nek továbbítva. --- A Szent László út elején a buszsávban összegyűlik az esővíz. Itt ha normál sebességgel érkezik egy busz, az elég kellemetlen a gyalogosok számára. Kérjük tegyenek ellene. Köszönjük"-ra.

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
    e-mail: utuzemeltetes@budapestkozut.hu
    Budape...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • O. Ida bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére