Megoldásra vár

Járda vagy parkoló?

A képen is látható helyen a Margit híd budai lehajtójánál van ez a furcsa járdának látszó, de parkolónak használt valami. Szerettem volna használni a minap, de nem sikerült. A kérdésem az illetékesek felé, hogy a híd járdáját, illetve a képen látszódó szelektív gyűjtőt hogyan kell megközelíteni? a) a sárban gázolva, vagy b) az úttesten a jobbos kanyarban a forgalommal szemben kamikaze módjára? Kérem küldjék el a helyes választ!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Árpád Fejedelem útja 2

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Az Önkormányzat Városrendészeti Osztályától azt a választ kaptuk, hogy A Városrendészet ellenőrizni és szankcionálni fogja.
    Üdvözlettel:
    A II. Kerületi Városfejlesztő Zrt. közterü...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét.
    Bejelentését továbbítottuk az illetékes Önkormányzati Osztály felé, akik meg fogják vizsgálni az Ön által említett problémát, majd a rendelkezésükre álló k
    ...
  • Mészáros Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Gajdov Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére