Megoldott

Óriáslyuk a zebrán

Bár a képen nem látszik de egészen mély lyuk van a zebrán. Ez sem az autósoknak sem a gyalogosknak nem jó. Esőben nem szívesen lépnék bele.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, II. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • II. kerületi Városfejlesztő Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    A kátyúzás megtörtént.

    Üdvözlettel,

    Budapest Főváros II. Kerületi Önkormányzat
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Csak hogy megcáfoljanak, ma megcsinálták!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Még mindig ott van!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

  • Barabás Krisztián hozzászólt a bejelentéshez.

    Gyakran járok arra, szivesen leellenőrzöm. De addig ne tegyük megoldottra.
  • II. kerületi Városfejlesztő Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Köszönjük bejelentésüket, az utat hamarosan javíttatjuk.

    II. Kerületi Önkormányzat
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Barabás Krisztián bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    II/A Szent Gellért u. kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Szent Gellért utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Útburkolat-süllyedés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sápi József
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Erőd utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére