Megoldott

Lomtalanítás maradványai

Tisztelt FKF!

Kérem takarítsák el a lomtalanítás maradványait a Széplak utcában, a térképen jelzett helyen!
Munkájukat előre is köszönöm!

Tisztelettel,
Szász László

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Széplak u. 13

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Megtörtént a takarítás, köszönöm!
  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére