Megoldásra vár

zavaró világító óriási parkoló tábla

A II. kerületi Kolozsvári Tamás utcában lévő sportpályához tartozó kis parkolót pár napja egy óriási nagy, parkolóházakban használatos világító parkolótáblával szereltek fel. Nem illik a környezetbe, mivel ez egy csöndes, zöldövezeti városrész, egyenesen bevilágít a lakásokba - nekünk pont a hálószobába - ez eléggé zavaró, továbbá szükségtelen is, mivel ez egy kis parkoló, amely a sportpályához tartozik. Bőven elég lenne egy kisméretű, nem világító parkolótábla. Az itt lakók nevében is kérem, cseréltessék le a táblát.
Intézkedésüket előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Kolozsvári Tamás u. 9

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Bejelentésére az alábbi válasz érkezett:

    "Az üzemeltetővel felvettük a kapcsolatot, intézkedni fog."
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Bejelentését ismételten továbbítottuk az illetékes Önkormányzati Osztály felé. A hibák kijavításáig kérjük szíves türelmét.
    Köszönettel:
    A II. Kerületi Városfejlesztő Zrt. közterül...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét.
    Bejelentését továbbítottuk az illetékes Önkormányzati Osztály felé, akik meg fogják vizsgálni az Ön által említett problémát, majd a rendelkezésükre álló k
    ...
  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Chrobot Igor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére