Megoldatlan

Bukkanó a sarkon

Anonim Járókelő

Mátyás király utca - Szent korona utca sarkán valami elmebeteg úgy kívánja lassítani a közlekedést, hogy kb. 20-30 centis bukkanót varázsolt az úttestre...
Több mint balesetveszélyes, főként kerékpárral, motorral.
Jó lenne az úttestről eltüntetni...

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, XVI. kerület

Hozzászólások

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Mivel az illetékes XVI. kerület nem válaszolt, és valószínűleg a bukkanó is az említett helyen maradt, ezért a probléma sajnálatos módon megoldatlanná vált, így a bejelentés státusza is megoldatlan le...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    és ez mit jelent??? megszüntették a balesetveszélyes bukkanót vagy minden maradt a régiben?
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Bejelentését a visszajelzések alapján lezártuk. Kérjük, ha a bejelentés jelenlegi státuszával ellenkező információval rendelkezik jelezze felénk ezen a linken: http://jarokelo.hu/bud...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Levágott oszlopok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Baross utca (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    kidöntött oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Táncsics utca (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidőlt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    G66P+RG Sorompó (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére