Megoldott

Csőtörés

Az 56-os, 61-es villamos széll kálmán tér irányban a városmajor megállóban napok óta bugyog a víz a járdán.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Városmajor u. 49

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Geréb Ildikó hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a tippet. Egyébként már elhárították a bajt viszonylag hamar.
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Ildikó!
    Tapasztalatunk alapján a csőtöréssel, vízfolyással kapcsolatos ügyeknél a legtöbb esetben az azonnali helyszíni fellépés a célravezető, ezért arra kérünk, hogy a legközelebbi észleléskor...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek Zrt.

  • Geréb Ildikó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére