Megoldott

Kiégett lámpák a villamospálya vonalán

Kérem ellenőrizzék a Rudas Gyógyfürdő illetve a Bem József tér megállók között a villamospályával párhuzamosan a világítást. Több helyen nem ég. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Batthyány tér M+H (Bem rakpart)

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Köszönjük bejelentésüket, tájékoztatom, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása megtörtént.

    Engedje meg, hogy tájékoztassam, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre társaságunk rés...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    És nem is ég még az se amit lefotóztam.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem érkezett válasz.
  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • S Dominik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére