Megoldatlan

fák, bokrok, bokrok, fák

Anonim Járókelő

Mint már annyiszor, most is... Csömöri út, teniszpálya és környéke...

Kész életveszély azon a környéken közlekedni a lelógó, kilógó ágaktól....
a mérhetetlen mennyiségű tavalyi és még azelőtt lehullott falevelektől...
a lassan derékig érő gazról már ne is beszéljünk..

Vajon kié a terület, ki üzemelteti??? Mert a szeméttel teli árokra azt tudta reagálni az önkormányzat, h az ott lakó kötelessége az árok rendebetétele...
Nos, itt is annak kellene rendben tartani, még akkor is, ha csak bérlő...
Ugyanis a kerítés szélétől az úttest széléig a tulaj/bérlő kötelessége a területet karbantartani... de ahogy télen se kotorják le a havat, ilyenkor se foglalkoznak azzal, hogy a gyalogosok, gyerekes szülők, babakocsival, kis biciklivel megtudják közelíteni a megállót, vagy a nemrég nyílt játszóteret...

IGAZ????

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, XVI. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    Ismét újraküldtük a bejelentést.
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    helyzet változatlan
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi változás, gaz egyre nagyobb... szemét újból kirakva, már a szalakorlát mögé is.
    Mi lenne, ha a teniszpálya üzemeltetőjét végre felszólítanák, hogy tegye rendbe a kinti területet???? Elvégre a ke
    ...
  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    Újraküldtem a bejelentést a kerületnek.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Változás nem történt
  • nincs nincs hozzászólt a bejelentéshez.

    A helyzet tovább romlott... mert a sakon valaki több zsáknyi zöld hulladékot rakott ki... mire 2 nap múlva már háztartási hulladék is megjelent...

    Ahhoz képest, h az itt lakók állítólag követelték a
    ...
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Letört tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Csanády Miklós
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Segesvár utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rozsdás csapok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Hermina út (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére