Megoldatlan

Üres, letaposott zöldfelület

FRISSÍTÉS 2020.01.09.:
a Bejelentő válasza:
Tisztelt Főkert!
Köszönöm a választ. Cserjék telepítése sem megoldható? Illetve, a kitaposott "útvonal" járdalapokkal való burkolása is opció lehetne hogy igényesebb legyek a környék. Köszönöm!

--------------

A Sasadi csomopontban a jardak es az uttest altal kozrefogott, kis teruletu zoldfeluletek koparak, es a fuvet kitapostak. Javaslom ide fak ulteteset, vagy ha nem lehetseges, cserjek telepiteset. Koszonom!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budaörsi út 119c

Hozzászólások

  • Demeter Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm, ez nagyon jó hír :) Reméljük lesz eredmény, mert úgy látom egyre többen akarunk itt zöldet :)
  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Kapcsolódó bejelentés. Itt a Budapest Közútnak van elküldve. Érdemes a Főkertnek is elküldeni újra.
    A Matehetsz egyébként nekem írta, hogy tervezik, hogy a közterület fenntartójával közösen bokrokat,...
  • Demeter Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Szeretném kérni a bejelentés újbóli elküldését! A terület változatlanul üres továbbra is, azonban fákra illetve cserjékre mindenképpen szükség lenne itt! Köszönöm
  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem tudtam, hogy már le van zárva a bejelentés, ezért készítettem ma néhány friss fotót. Sajnálom, hogy nem terveznek vele semmit a Főkertnél, pedig ki lehetne használni azért ezt a területet.
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés nevét "Ures, letaposott zoldfelulet"-ról "Üres, letaposott zöldfelület"-ra.

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Demeter Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Koszonom. A jarda menten telepitett alacsony novesu cserjesor semmilyen modon nem akadályozna a keresztezodes/gyalogatkelohely lathatosagat, ellenben igenyesebb benyomast keltene a kornyek, es a keres...
  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00055927 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés leírását "A Sasadi csomopontban a jardak es az uttest altal kozrefogott, kis teruletu zoldfeluletek koparak, es a fuvet kitapostak. Javaslom ide fak ulteteset, vagy ha nem lehetseges, cserjek telepiteset. Koszonom!"-ról "FRISSÍTÉS 2020.01.09.: a Bejelentő válasza: Tisztelt Főkert! Köszönöm a választ. Cserjék telepítése sem megoldható? Illetve, a kitaposott "útvonal" járdalapokkal való burkolása is opció lehetne hogy igényesebb legyek a környék. Köszönöm! -------------- A Sasadi csomopontban a jardak es az uttest altal kozrefogott, kis teruletu zoldfeluletek koparak, es a fuvet kitapostak. Javaslom ide fak ulteteset, vagy ha nem lehetseges, cserjek telepiteset. Koszonom!"-ra.

  • Demeter Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Főkert!
    Köszönöm a választ. Cserjék telepítése sem megoldható? Illetve, a kitaposott "útvonal" járdalapokkal való burkolása is opció lehetne hogy igényesebb legyek a környék. Köszönöm!
  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00055927 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos amíg a Budaörsi út 119b címen lévő épületet felújítják, addig csak még jobban romlik ennek a felületnek az állapota. Minden nap a "zöldterületen" parkolnak a munkások autói, felszántják a földe...
  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Demeter Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Haldokló, csenevész fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Bartók Béla út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Fák ültetésének kérése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Csóka utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére