Megoldatlan

Új villamosmegálló kijelölése szükséges

Anonim Járókelő

A 2-es és 24-es villamosról a Haller utca felőli irányból érkező és az 1-es villamosra átszállni szándékozó utasok kénytelenek 2 lámpán átkelni, teljesen feleslegesen. Egyszer a villamosnak kell megvárnia a szabad jelzést, majd amikor az 1-es villamoshoz igyekeznek újra át kell kelniük ugyanezen a lámpán. Mindez kiküszöbölhető lenne, ha a híd alatt kijelölnének egy új megállót, így nem kell az utasoknak a közúton átkelni. A közlekedési lámpa megfelelő hangolásával az utazási idő sem növekszik. Jelenleg sem akadálytalanul halad át a villamos ezen a csomóponton, hanem várakoznia kell a szabad jelzésre. Ezen idő alatt megoldható a leszállás. Természetesen a jelenlegi kerékpárút nyomvonal is módosításra szorul. Nem teljesen világos, hogy ezt az apró változtatást miért nem hajtották végre az 1-es villamos meghosszabbítás projekt keretein belül. Előre is köszönöm az intézkedést.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Rákóczi híd 1456

Hozzászólások

  • H B Lotti lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0041954-002/2019
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00055863

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, mellyel kapcsolatban a BKK illetékes szakterülete helyszíni vizsgálatot tar
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Hát igen. Jó is lenne :) De úgy érzem túl szép lenne :D
  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Összefirkált és piszkos tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Fővám tér (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    9
    Megoldásra vár
    9

    Vizmegállás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Mester utca / Ferenc körút (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére