Megoldatlan

Hóeltekerírás ismételt hiánya

A Kelenföld vasútállomás régi aluljárójának autópálya felőli részén található "szerpentin" ismét járhatatlan. Most a lépcső sincs takarítva, balesetveszélyes az egész. A képeken látható, hogy igény az lenne rá, vannak nyomok, megpróbáltak arra közlekedni.
A területen a MÁV az illetékes.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budapest

Hozzászólások

  • Szász László lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A probléma aktualitását vesztette.
  • Szelényi Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Érdemben nem lesz semmi, zárjuk, köszönöm.
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Várjuk meg a választ vagy zárjuk megoldatlanként?
  • Szelényi Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Elolvadt......
  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Szelényi Gergely bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére