Megoldott

pdz834 busz belterében kipufogógáz szag

A PDZ834 rendszámú busz utasterében rendszeresen tömény kipufogógáz szaka érezhető. Kérem, vizsgálják meg a kipufugócsövet, nem sérült-e.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Lajos u. 39

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • Takács Zsolt visszajelzésére vár.

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0041897-001/2019
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00055853

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a probléma megoldásában illetékes BKV Zrt.-nek. A tár
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Takács Zsolt bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Törött szélfogó üveg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fodor Péter
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Széll Kálmán tér M (II. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Hibás automata

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kelemen László utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére