Megoldott

Kiégett lámpa

A Kende Kanuth utca 110. előtti lámpa kiégett.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Kende Kanuth u. 110

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Köszönjük bejelentésüket, tájékoztatom, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása megtörtént.

    Engedje meg, hogy tájékoztassam, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre társaságunk rés...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nem működő lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Sárrét utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Kiégett lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Kossuth Lajos utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére