Megoldott

Kiégett lámpák

Frissítés: 2020.01.17.:
Kicseréltek pár lámpát, de nem mindet. A Dohány utca és a körút sarkán is kimaradt egy lámpa.
------------------
Az Erzsébet körút Rákóczi út és Barcsay utca közti szakaszán több lámpa is ki van égve.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Erzsébet krt. 7

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott!
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "Az Erzsébet körút Rákóczi út és Barcsay utca közti szakaszán több lámpa is ki van égve."-ról "Frissítés: 2020.01.17.: Kicseréltek pár lámpát, de nem mindet. A Dohány utca és a körút sarkán is kimaradt egy lámpa. ------------------ Az Erzsébet körút Rákóczi út és Barcsay utca közti szakaszán több lámpa is ki van égve."-ra.

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Kicseréltek pár lámpát, de nem mindet. A Dohány utca és a körút sarkán is kimaradt egy lámpa.
  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása 2019.12.04.-én kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van m
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    https://jarokelo.hu/54212/
    Ezek szerint nem sikerült mindet cserélni. Sőt félek a díszvilágítást rakták csak fel ezek alapján :(
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére