Megoldásra vár

Nincsen járda

Anonim Járókelő

A II. kerület Branyiszkó úton, a Bimbó útról bekanyarodva a bal oldalon nincsen járda. Így az ingatlanokból közvetlenül az úttestre lépünk ki. A közvilágítás is elég gyenge és az úttesten mind két irányból erős kanyar van, ami miatt a terület nem is látható be jól főleg sötétedés után. Életveszélyes kilépni az ingatlanból és az úttesten elgyalogolni a félhomályban, a Bimbó úti járdára, vagy átjutni az utca túlsó oldalán lévő járdára, amire csak az ott parkoló autók között és a széles "zöld sávon" keresztül lehet.A házból babakocsival meg főleg életveszélyes a kilépés. Fekvő rendőr ezen a szakaszon nincsen, de a lejjebb meglévő sem akadályozza az onnan közlekedő autókat abban, hogy ne a megengedett 30 km/h-nál gyorsabban közlekedjenek.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Bimbó út 156

Hozzászólások

  • Bakay Arpad megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Az Önkormányzat Műszaki Osztályától azt a választ kaptuk, hogy Megvizsgáljuk, hogy a 2020.-as javaslatok közé még be lehet-e tenni.. Üdvözlettel:
    A II. Kerületi Városfejlesztő Zrt....
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Bejelentését ismételten továbbítottuk az illetékes Önkormányzati Osztály felé. A hibák kijavításáig kérjük szíves türelmét.
    Köszönettel:
    A II. Kerületi Városfejlesztő Zrt. közterül...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét.
    Bejelentését továbbítottuk az illetékes Önkormányzati Osztály felé, akik meg fogják vizsgálni az Ön által említett problémát, majd a rendelkezésükre álló k
    ...
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére