Megoldott

Oszlop pótlása

FRISSÍTÉS 2020.01.03.:

A Budapest közút válasza:
"A bejelentésben hiányolt oszlop nem jelzőtábla, hanem közvilágítási oszlop. Pontosítás érdekében küldünk két képet a jelenlegi és a korábbi állapotról.
Javasoljuk a bejelentést ismételten áttenni a BDK illetékességébe."
(A fotók csatolva az eredeti bejelentéshez.)

-------

Várhatóan mikor kerül pótlásra az oszlop? Köszönöm szépen a válaszukat!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Slachta Margit rkp.

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm, pótolták.
  • S Dominik visszajelzésére vár.

  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm szépen!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba káresetre ki lett adva. Várható helyreállítási ideje: 2020.03.15-e.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hog
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2020.01.03.: Budapest közút válasza: "A bejelentésben hiányolt oszlop nem jelzőtábla, hanem közvilágítási oszlop. Pontosítás érdekében küldünk két képet a jelenlegi és a korábbi állapotról. Javasoljuk a bejelentést ismételten áttenni a BDK illetékességébe." ------- Várhatóan mikor kerül pótlásra az oszlop? Köszönöm szépen a válaszukat!"-ról "FRISSÍTÉS 2020.01.03.: A Budapest közút válasza: "A bejelentésben hiányolt oszlop nem jelzőtábla, hanem közvilágítási oszlop. Pontosítás érdekében küldünk két képet a jelenlegi és a korábbi állapotról. Javasoljuk a bejelentést ismételten áttenni a BDK illetékességébe." (A fotók csatolva az eredeti bejelentéshez.) ------- Várhatóan mikor kerül pótlásra az oszlop? Köszönöm szépen a válaszukat!"-ra.

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Várhatóan mikor kerül pótlásra az oszlop? Köszönöm szépen a válaszukat!"-ról "FRISSÍTÉS 2020.01.03.: Budapest közút válasza: "A bejelentésben hiányolt oszlop nem jelzőtábla, hanem közvilágítási oszlop. Pontosítás érdekében küldünk két képet a jelenlegi és a korábbi állapotról. Javasoljuk a bejelentést ismételten áttenni a BDK illetékességébe." ------- Várhatóan mikor kerül pótlásra az oszlop? Köszönöm szépen a válaszukat!"-ra.

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A bejelentésben hiányolt oszlop nem jelzőtábla, hanem közvilágítási oszlop. Pontosítás érdekében küldünk két képet a jelenlegi és a korábbi állapotról.
    Javasoljuk a bejel
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba nem a BDK Kft illetékességébe tartozik.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hib
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • S Dominik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beázott/nem égő lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Margit híd, budai hídfő H (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Közvilágítás nem működik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Endrődi Sándor utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem világít az új lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Békásmegyer H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére