Megoldott

Hiányos közvilágítás

Kedves Illetékes,
a közös kerékpár-gyalogos út, Hengermalon és Barázda utca közötti szakaszán a közvilágítás hiányos, minden második lámpa világít csak, így balesetveszélyes a közlekedés, sokan kerékpároznak arrafelé.
Kérem intezkedjenek a járda megfelelő kivilágításáról, köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Szerémi út 51

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Köszönjük bejelentésüket, tájékoztatom, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása megtörtént.

    Engedje meg, hogy tájékoztassam, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre társaságunk rés...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Open Eye bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elsötétült lámpák Újbudán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Nagyida köz (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Hiányzó fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kádár Viktor
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Szent Imre Kórház (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nem világít az oszlop

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Bartók Béla út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére