Megoldott

LED közvilágítás

A III. Kerületben egyre több helyen jelenik meg a led közvilágítás. Lásd: Aquincum, Kaszásdűlő, Mátyás Király út stb. Békásmegyeren mikor várható Led közvilágítás? Köszönöm szépen a válaszukat!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Gyűrű u. 10

Hozzászólások

  • Le Marietta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    A tájékoztatásmiatt lehet megoldott.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a BDK Kft. a közeljövőben nem tervez fejlesztést.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • III. kerület válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Kérem, hogy a tárgyi bejelentést illetékességből a Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. felé szíveskedjenek továbbítani.

    Köszönettel:
    Falvai Tamás
    ügyfélkapcsolati irod
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sutus Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • S Dominik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére