Megoldásra vár

Fagyöngy

Frissítés 2020.01.16.: Kérnék egy újraküldést.
---
Tisztelt Városgazda!
A Kondor Béla sétány közösségi ház felőli oldalán a fákat megtámadta a fagyöngy. Szinte az egész lombkoronájukon megjelent. Amennyiben ez az állapot kertészetileg nem kívánatos, kérem, tegyék meg a szükséges lépéseket.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest, Kondor Béla stny. 7

Hozzászólások

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Ezúton tájékoztatom, hogy A Kondor Béla sétányon található fák, FAKOPP 3D készülékkel végzett műszeres vizsgálata szerint, a fasor számos egyede olyan állapotban van, hogy az élet
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Műszaki, Építéshatósági és Környezetvédelmi Iroda

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVIII. kerület Városgazda NZrt."-ról "XVIII. kerület Műszaki, Építéshatósági és Környezetvédelmi Iroda"-ra.

  • XVIII. kerület Városgazda NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Hölgyem/Uram!

    A 2019. december 1., és 2020. január 16. napján a Városgazda XVIII. kerület Nonprofit Zrt. Ügyfélszolgálati osztályára elektronikus úton érkezett, JAROKELO-BUDAPEST- 00055785
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Városgazda NZrt.

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Városgazda! A Kondor Béla sétány közösségi ház felőli oldalán a fákat megtámadta a fagyöngy. Szinte az egész lombkoronájukon megjelent. Amennyiben ez az állapot kertészetileg nem kívánatos, kérem, tegyék meg a szükséges lépéseket. Köszönöm."-ról "Frissítés 2020.01.16.: Kérnék egy újraküldést. --- Tisztelt Városgazda! A Kondor Béla sétány közösségi ház felőli oldalán a fákat megtámadta a fagyöngy. Szinte az egész lombkoronájukon megjelent. Amennyiben ez az állapot kertészetileg nem kívánatos, kérem, tegyék meg a szükséges lépéseket. Köszönöm."-ra.

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérnék egy újraküldést.
  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Uh, ilyet még nem láttam. Tényleg rengeteg van rajta.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Városgazda NZrt.

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szétesett kerítés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Kabar utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Csóti Tamás
    Gyáli út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére