Megoldott

elhagyott autó

Kérem nézzenek rá
régebb óta elhagyottan áll
piaci parkoló

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bártfai u. 54

Hozzászólások

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    A cél az lenne, hogy a jelenség megszűnjön, de sajnos erre 0 az esély. Városszerte ötezres nagyságrendben állnak az ilyen lomok...
  • Haris Gergely lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    köszönöm hogy foglalkozol mások levetett roncsával. Ne hagyd abba nagyon hasznos.Találj még több ezret
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Valószínűleg lejárt az engedély, és nem foglalkozott már vele a gazdája, ugyanis elszállították az autót, megoldódott!
  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    köszönöm
  • ÚJBUDA KÖZTERÜLET-FELÜGYELET hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy a gépjármű rendelkezik érvényes közterület-használati engedéllyel, melyre tekintettel az elszállításról intézkedni nem tudunk.

    Üdvözlettel: Újbuda Közterület-felügyelet
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Április 11-n lejárt a műszakija, vihető.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére