Megoldott

Megnyomták a vadonatúj pollert

Anonim Járókelő

A Mammut mellett a Retek utcában nemrég modernizált útszakaszon megnyomták a kerékpárutat védő pollert. Kérném helyreállítását, és egy vödrös fa elhelyezését a csíkozott, autók számára tiltott területen, hogy ne ismétlődjön meg. És egyébként is hiányzik onnan.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Széna tér 4

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megcsinálták, köszönjük!
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Bejelentését ismételten továbbítottuk az illetékes Önkormányzati Osztály felé. A hibák kijavításáig kérjük szíves türelmét.

    Köszönettel:
    A II. Kerületi Városfejlesztő Zrt. közterü...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét.
    Bejelentését továbbítottuk az illetékes Önkormányzati Osztály felé, akik meg fogják vizsgálni az Ön által említett problémát, majd a rendelkezésükre álló k
    ...
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentett parkolásgátló oszlop nincs Részvénytársaságunk kezelésében. Illetékességből kérjük a II. kerületi önkormányzat felé továbbítani a bejele
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére