Megoldott

Nincs közvilágítás a Római sétányon

A Római sétány aquincumi HÉV megálló felé eső részén nincs közvilágítás napok óta.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Római sétány

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba helyreállításra kiadva 2019.12.20.-án.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hiba
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére