Megoldott

kereszteződés beláthatatlan

A Tűzoltó - Liliom utca sarkon az ott parkoló, leginkább teherautók miatt a kereszteződés kb beláthatatlan. A Tűzoltó utcán érkezve be kell gurulni a kereszteződésbe ahhoz, hogy bármit is lehessen látni, miközben a Liliom utcán érkezők arra számítanak, hogy a jobbkéz szabály miatt megkapják az elsőbbségüket. De ez a parkolás ebben a formában amúgy is szabálytalan. Érdemes lenne rendszeresen ellenőrizni, bírságolni, az építkezésen dolgozóknak jelezni, hogy a teherautókkal máshova parkoljanak.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Liliom u. 58

Hozzászólások

  • Szilágyi Dóra lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Bp Sentinel hozzászólt a bejelentéshez.

    köszi az ügykezelést, megoldottra tehető
  • Bp Sentinel visszajelzésére vár.

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Felügyeletünk részére a tárgyban jelzett hivatkozási számon továbbított megkeresésére válaszolva mellékelten megküldöm Kf/37872-1/2019/XX ügyszámú levelünket.

    Tisztelettel
    Szökrény
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet"-ra.

  • Bp Sentinel bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Kvassay Jenő út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó fényterelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére