Megoldott

Útban parkoló többtonnás teherautó

Az amúgy is szűk Tövishát utcán valaki itthagyott egy teherautót.

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, Tövishát u. 77

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Spongya Róbert hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Spongya Róbert bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Téren parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Móricz Zsigmond körtér (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    József körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére