Megoldott

Elhagyott (reklám)kerékpár

A fényképen is látható, természetben a Vidra utca és a Frankel Leó út sarkán található kerékpár feltehetően régebben valamit reklámozott. A reklám eltűnhetett róla, a gazdájának meg az elszállítása már nem annyira fontos, mint anno a kihelyezése volt. Így a gumijai terén is kékre festett kerékpár már csak egy rusnya közterületen hagyott szemét. Szeretném kérni annak elszállítását. Az illetékesek eljárását előzetesen is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Margit híd

Hozzászólások

  • H Z hozzászólt a bejelentéshez.

    Én is nagyon köszönöm! (Bejelentő)
  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez gyors volt, köszönjük!
  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Az Önkormányzat Városrendészeti Osztályától azt a választ kaptuk, hogy A városrendészek intézkedésének eredményeképpen a kerékpár már nincs a helyszínen.
    Üdvözlettel:
    A II. Kerüle...
  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Jó színe van.
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét.
    Bejelentését továbbítottuk az illetékes Önkormányzati Osztály felé, akik meg fogják vizsgálni az Ön által említett problémát, majd a rendelkezésükre álló k
    ...
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • H Z bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére