Megoldatlan

Zebra hiánya

Frissítés 2020.03.12.: A Budapest Közút válasza alapján a BKK-nak, mint projektgazdának megküldve.
----
A Budapest XIV. kerület Füredi utcán (a térkép a jelöléssel 64-es számot mutat), a Gvadányi utcai kereszteződés előtt, a Füredi utca egyik oldaláról a másik oldalra történő átkelés nagyon nehézkes gyalogosan, zebra hiánya miatt. Csúcsidőben nagy itt a forgalom, a gyér világítás miatt a gyalogos nem látszik. Szükséges lenne itt egy zebra. Az útpadka süllyesztése megtörtént mindkét oldalon, és a Google Map-son még nyomokban látszik, hogy egy korábbi felfestés.
Kérem kedves Illetékest a helyszín felmérésére és zebra felfestésére. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Gvadányi u. 64

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A bejelentéstől számított 1 év alatt nem oldódott meg a probléma.
  • H. Annamária visszajelzésére vár.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0009280-003/2020
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00055471

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, mellyel kapcsolatban szakterületünk azt válaszolta, hogy a bejelentésben sz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés leírását "A Budapest XIV. kerület Füredi utcán (a térkép a jelöléssel 64-es számot mutat), a Gvadányi utcai kereszteződés előtt, a Füredi utca egyik oldaláról a másik oldalra történő átkelés nagyon nehézkes gyalogosan, zebra hiánya miatt. Csúcsidőben nagy itt a forgalom, a gyér világítás miatt a gyalogos nem látszik. S...

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az 55471 sz. ügyben az alábbi választ adjuk:

    Itt korábban gyalogátkelőhely nem volt felfestve, a járdasziget és járdacsatlakozás egy későbbi beruházásban megvalósítandó lehetsége
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • H. Annamária bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Dőlő kerítés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Ceglédi út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányos korlát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    0909-MÜPA-Nemzeti Színház H (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére