Megoldatlan

Miért nincsenek fák

Miért nincsenek fák a Hungaria krt. 155-161 között, amikor a járda ott sem keskenyebb, mint a 161 után? Legalább százötven méteren egy darab sincs.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Hungária krt. 161

Hozzászólások

  • R eni lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • BKM Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00055452 számú bejelentésre az alá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Miét nincsenek fák a Hungaria krt. 155-161 között, amikor a járda ott sem keskenyebb, mint a 161 után? Legalább százötven meteren egy darab sincs."-ról "Miért nincsenek fák a Hungaria krt. 155-161 között, amikor a járda ott sem keskenyebb, mint a 161 után? Legalább százötven méteren egy darab sincs."-ra.

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Törökvész Parkolás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt facsemeték

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Kassai tér (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére