Megoldásra vár

Elhagyott autók a Műegyetem rakparton

Anonim Járókelő

Egy elhagyott Kia Joice áll a Műegyetem rakparton az egyetemnél, 2019.09.19-én lejárt műszakival. Vele szemben, az út túloldalán pedig egy rendszám nélküli Daewoo Lanos parkol. Kérném a szükséges intézkedések megtételét, köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bertalan Lajos utca / Műegyetem rakpart

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • ÚJBUDA KÖZTERÜLET-FELÜGYELET hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy Újbuda Közterület-felügyelete a jármű üzembentartójával szemben intézkedést kezdeményezett; 10 napos határidejű felszólítást kapott a szabályszegés megszünteté...
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rendszám nélküli terepjáró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Zólyomi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    5
    Válaszra vár
    5

    Elhagyott Trabi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Péterhegyi út (Menyecske utca) (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére