Megoldott

Hiányzó megállónév tábla - Báthory utca

A 68-as Ady Endre út (Báthory utca) elnevezésű megállójából ismét hiányzik a megálló nevét feltüntető matrica, valamint a menetrendre önkényuralmi jelképet rajzoltak. Kérem, pótolják a matricát, tisztítsák meg a menetrend plexijét az önkényuralmi jelképtől!

A bejelentés megoldásában közreműködő személyek segítségét előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, XIX. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kicserélték a névtáblát, letakarították a firkát. Lezárható.
  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Eltűnt az üres tábla, ennyi történt. :(
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (5525)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    Köszönjük észrevételét. A plexi ti
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Összetört totem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kőbánya-Kispest (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Oria metróállomás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kapas Viktor
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Astoria (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére