Megoldatlan

Rossz méretű utcajelzők

Először nem akartam hinni a szememnek... Megduplázódtak az utcatáblák a Madárdomb környékén?
A régi megfelelő méretű (magasság, olvashatóság, biztonság!, stb.) tábla mellett ott állt egy kis növésű, nehezen olvasható és veszélyes tábla... A veszélyességével és a tábla földszint feletti magasságával magamat is leleplezem, mert magasságom miatt, ha kicsit elfeledkezem, hogy merre is járok még a szemem is könnyen kiszúrhatom, fejem beverhetem! (Tényleg: ez a hülye hegyes tábla ötlete kinek a fejében született meg. Aztán a felirat színei is remekül nem látszanak, nyilván nem egy hozzáértő készítette, abból kiindulva, hogy ezek a táblák TÁJÉKOZTATÁSUL készültek(?!)
Viszont nyilván a táblák ki lettek fizetve és leginkább ez szokott a lényeg lenni... :(

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Újlak u. 49

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Én Cilát jól ismerem hozzászólásaiból. Egy pillanatig sem jutott eszembe az esetleges bántó szándéka.
    Azt hiszem kissé más szemmel nézem a dolgokat és hamar meg van a véleményem a manapság látott disz...
  • Bertalan Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem félreértés történt :) Cila pozitív értelemben nyilatkozhatott, a légynek se tudna ártani :)
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Még mindig válaszra vár, hogy ki hagyta ezeket jóvá?!
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Gondolod, hogy a bokrok így elvágólag majd megmaradnak? :D
  • Bándi Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Így valahogy...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Azt nem értem, hogy miért olyan nehéz beismerni azt, ha valamit elrontottak... Igaz valaki megrendelte, megtervezte, jóváhagyta(?), kivitelezte és ilyen lett. A pénzt meg nyilván nevezettek mind felve...
  • Kovács János hozzászólt a bejelentéshez.

    Néztem ezeket a táblákat. Teljesen logikátlanul lettek kirakva. Van ahol sikerült egy oszlopra rátenni a két irányt, van ahol egymás mellé raktak két oszlopot, és van ez, ahol 30 méterre rakták egymás...
  • Bándi Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Újabb kérdéseket vet fel, hogy a Borsó utcában a bokor mögé került ilyen pici tábla. Tavasztól nem lesz látható :(
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Cila! Azért, amiket leírtam egyáltalán nem tartozik a kötözködés kategóriába, ha kicsit is utána gondol. A tömbösített házszámok dzsungelében igenes LÁTHATÓ, EGYÉRTELMŰ házszámok kellenek!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Régi Lakó, magát ki kéne találni, ha nem vóna :DD
    Üdvözlettel: Cila
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Hát, igen... én is erre gondoltam, mint N.I.... A megfogalmazásom volt kevésbé tárgyszerű, viszont életszerű!.
    És nagyon jó, hogy szóba kerültek a házszámok is, mert azok is életveszélyesek! Miért is?
    ...
  • Németh István hozzászólt a bejelentéshez.

    Hahó Rákosmente... 94/2012. (XII. 27.) Főv. Kgy. rendelet
    a közterület- és városrésznevek megállapításáról, azok jelöléséről, valamint a házszám-megállapítás szabályairól, 4. melléklet 94/2012. (XII....
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem nem olyan rosszak. Én örülök, hogy végre lecserélik.
  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata"-ra.

  • Régi Lakó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hol járunk?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Martin utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szekér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Miért nem működik?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére