Megoldott

Zöldhulladék

Frissítés: 2020.03.13.
"Kérem hogy szállítsák el mert már 4 hónapja itt vannak az ágak és nem úgy tűnik mintha bárkit is érdekelne ez a probléma rajtam kívül."
---------
A Kerényi Frigyes utca Kokárda utca kereszteződésében nagy mennyiségű zöldhulladék.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Kokárda u. 2

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
    Segíti a munkánkat, ha visszajeleztek, mert így nyomon tudjuk követni, mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Ha pedig támogatni is szeret...
  • Sugár Botond hozzászólt a bejelentéshez.

    elszállították köszönöm ????
  • Sugár Botond visszajelzésére vár.

  • Fási Tamara megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Az Önkormányzat Környezetvédelmi Osztályától azt a választ kaptuk, hogy "Elszállíttatásáról intézkedünk"
    Üdvözlettel:
    A II. Kerületi Városfejlesztő Zrt. közterület-bejelentéseket feldolgozó csapata
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Bejelentését ismételten továbbítottuk az illetékes Önkormányzati Osztály felé. A hibák kijavításáig kérjük szíves türelmét.
    Köszönettel:
    A II. Kerületi Városfejlesztő Zrt. közterül...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "A Kerényi Frigyes utca Kokárda utca kereszteződésében nagy mennyiségű zöldhulladék."-ról "Frissítés: 2020.03.13. "Kérem hogy szállítsák el mert már 4 hónapja itt vannak az ágak és nem úgy tűnik mintha bárkit is érdekelne ez a probléma rajtam kívül." --------- A Kerényi Frigyes utca Kokárda utca kereszteződésében nagy mennyiségű zöldhulladék."-ra.

  • Sugár Botond hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem hogy szállítsák el mert már 4 hónapja itt vannak az ágak és nem úgy tűnik mintha bárkit is érdekelne ez a probléma rajtam kívül.
  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét.
    Bejelentését továbbítottuk az illetékes Önkormányzati Osztály felé, akik meg fogják vizsgálni az Ön által említett problémát, majd a rendelkezésükre álló k
    ...
  • Bakay Arpad elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Sugár Botond bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére