Megoldott

Rasszista buszbeálló graffiti

Az egyébként is graffitival tele firkált buszbeállban egy kis versecske(?) hirdeti a NER dícsőségét...

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, X. kerület

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (5516)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Hát igencsak minimalista a "javítás", de az inkriminált szó azért eltünt...
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Régi Lakó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem működő lift

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Nagy Balázs
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Pillangó utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    LOV855

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Sibrik Miklós út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére