Megoldott

Balesetveszélyes az aszfalt a Megállóhelyen

Anonim Járókelő

Filatorigát HÉV megállóban jelentősen nehéz a járműről való leszállás.
A megálló és a HÉV lépcsője között igen jelentős a szintkülönbség még a fiatalabbaknak is, az idősebbeknek majdnem lehetetlen a lelépés.
Továbbá a járdaszegély és az aszfalt között hatalmas rés tátong, mint az a képeken is látható.

Télen szemtanúja voltam egy leszállás közben történt balesetnek az itteni körülmények okán, egy közeli ismerősöm szalagszakadást szendedett mely talán egész életére kiható, jegyzőkönyvet a kedves BKV/BKK csak abban az esetben lett volna hajlandó felvenni, ha tudjuk a jármű számát és indulásának pontos idejét, persze akkor a kórházba való eljutás/mentő megérkezése fontosabb volt, ez már lényegtelen, de ezzel is szeretném jelezni hogy BALESETVESZÉLYES a hely!
És ez csak egy újabb eset amit tudunk, és ami nem került nyilvánosságra!

Szeretném jelezni hogy az aszfalt mielőbbi javitásra és a helyszin/megálló szintemelésre szorul!

Naponta több-ezer ember száll le az adott helyen, nem tűr halasztást a dolog!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, III. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a visszajelzést! :)
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    MEGOLDVA! :)
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem csinálták meg, kérem a jelentés újbóli elküldését! Köszönöm :)
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezidáig nem történt változás (15/6/2015) , de a héten meg kell történnie a válaszlevél alapján.
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A korábbi években már többször szerepelt terveink közt a Filatorigát HÉV-megálló peronjának átépítése, azonban szűkös anyagi forrásaink ezt nem tették lehetővé. Kiemelten kellett
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kérjük figyelje a menetrendet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Szentlélek tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nem működő kijelző

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Flórián tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rossz állapotú tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Bogdáni út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére