Megoldott

elhagyott, rendszám nélküli defektes autó áll a járdán

FRISSÍTÉS 2019.11.22.:
Járókelő hozzászólása:
"Az öreg Chevy átparkolt a Csalogány utcába. Kár hogy a közös busz és biciklisáv közepére..."
-------

Margit körút 58-nál elhagyott, rendszám nélküli defektes autó áll a járdán, eléggé üzemképtelennek tűnik.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Margit krt. 65

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Az autó elszállítása ezekben a percekben megtörtént, megoldódott az ügy.
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Műszaki 2019.09.04-én lejárt. Napok óta háborítatlanul áll a buszsávban... talán a hét 2. felében sikerül tenni valamit az ügy érdekében.
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Bejelentését ismételten továbbítottuk az illetékes Önkormányzati Osztály felé. A hibák kijavításáig kérjük szíves türelmét.
    Köszönettel:
    A II. Kerületi Városfejlesztő Zrt. közterül...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Margit körút 58-nál elhagyott, rendszám nélküli defektes autó áll a járdán, eléggé üzemképtelennek tűnik."-ról "FRISSÍTÉS 2019.11.22.: Járókelő hozzászólása: "Az öreg Chevy átparkolt a Csalogány utcába. Kár hogy a közös busz és biciklisáv közepére..." ------- Margit körút 58-nál elhagyott, rendszám nélküli defektes autó áll a járdán, eléggé üzemképtelennek tűnik."-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megáll az ész...

    Szerintem frissíteni kéne a bejelentést kerületnek az átparkolt hellyel!
  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez komoly? Ez mozog?
  • Farkas Levente hozzászólt a bejelentéshez.

    Műszakija sem érvényes már
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Innen viszont azonnal el lehetne vitetni..
  • Farkas Levente hozzászólt a bejelentéshez.

    Az öreg Chevy átparkolt a Csalogány utcába. Kár hogy a közös busz és biciklisáv közepére...
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Ne haragudj, de sajnos a valóságot mondom. Keress vissza pár FÖRI-s választ a napokból... hidd el, én is annak örülnék, ha eltűnnének ezek a sz@rok, de sokszor az az érzésem, hogy a rosszabbik irány f...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Látom, Tamás, hozod itt a kedvet mindenkinek... :-D

    Szerintem fontos, hogy ha megoldatlan, ha nem, a jövőnek is dokumentálva vannak a dolgok. Ha több ember küldi be, annál jobb.

    Nekem a FÖRI-vel edd...
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha FÖRI, akkor marad, jobbik esetben, ha átutalják a kerületi köztereseknek, akkor talán lehet valami...
  • Bp Sentinel hozzászólt a bejelentéshez.

    megelőzött egy nappal :)))
    köszi hogy belinkelted
  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem viszont már más is beküldte :)
    Kapcsolódó:
    https://jarokelo.hu/54711/
  • Bp Sentinel hozzászólt a bejelentéshez.

    sziasztok, ez nem FÖRI?
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét.
    Bejelentését továbbítottuk az illetékes Önkormányzati Osztály felé, akik meg fogják vizsgálni az Ön által említett problémát, majd a rendelkezésükre álló k
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Bp Sentinel bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére