Válaszra vár

Padok hiánya az ORFI villamosmegálójában

Anonim Járókelő

Frissítés: 2020.01.07.: BKK válasza:
Szakterületünk megvizsgálta a kérdéses helyszínt, amely a kerületi önkormányzat tulajdonában lévő közterület, tehát pad, utasváró vagy bármilyen más utcabútor elhelyezésére a kerületi önkormányzatnak van lehetősége.
----------------
A 17-es villamos Országos Reumatológiai és Fizioterápiás Intézetnél található, Komjádi Béla megállójánál egyik oldalon sincs pad. A forgalom jelentős részét beteg emberek teszik ki, és mint a képeken látható, semmilyen ülőhely nem található a megállókban. Az idősek a korlátokba kapaszkodva várják a villamost, ez embertelen. Kérem a BKK-t, hogy mindkét oldalra helyezzenek el egy-egy padot.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Frankel Leó út 39

Hozzászólások

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét.
    Bejelentését továbbítottuk az illetékes Önkormányzati Osztály felé, akik meg fogják vizsgálni az Ön által említett problémát, majd a rendelkezésükre álló k
    ...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "A 17-es villamos Országos Reumatológiai és Fizioterápiás Intézetnél található, Komjádi Béla megállójánál egyik oldalon sincs pad. A forgalom jelentős részét beteg emberek teszik ki, és mint a képeken látható, semmilyen ülőhely nem található a megállókban. Az idősek a korlátokba kapaszkodva várják a villamost, ez embertelen. Kérem a BKK-t, hogy mindkét oldalra helyezzenek el egy-egy padot."-ról "Frissítés: 2020.01.07.: BKK válasza: Szakterületünk megvizsgálta a kérdéses helyszínt, amely a kerületi önkormányzat tulajdonában lévő közterület, tehát pad, utasváró vagy bármilyen más utcabútor elhelyezésére a kerületi önkormányzatnak van lehetősége. ---------------- A 17-es villamos Országos Reumatológiai és Fizioterápiás Intézetnél található, Komjádi Béla megállójánál egyik oldalon sincs pad. A forgalom jelentős részét beteg emberek teszik ki, és mint a képeken látható, semmilyen ülőhely nem található a megállókban. Az idősek a korlátokba kapaszkodva várják a villamost, ez embertelen. Kérem a BKK-t, hogy mindkét oldalra helyezzenek el egy-egy padot."-ra.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Ügyfélszolgálat"-ról "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez esetben kérném továbbítását a II. kerületi önkormányzatnak. Köszönöm.
  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0039336-001/2019
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00054762

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, mellyel kapcsolatban szakterületünk azt válaszolta, hogy a BKK-hoz számos m
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Ügyfélszolgálat"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére