Megoldott

Roncsautó

Kedves Illetékes,
kérem szállítsák el ezt a rendszám nélküli autóroncsot, és a körülötte összegyűlt hulladékot.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest Hunyadi János út 1 Bejárat a Kondorosi út felől XI. kerület, Újbuda, 1117 Magyarország

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy a gépjármű elszállításra került.

    Üdvözlettel: Újbuda Közterület-felügyelet
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Open Eye hozzászólt a bejelentéshez.

    Még ott van.
  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs változás
  • Open Eye visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy Újbuda Közterület-felügyelete a jármű üzembentartójával szemben intézkedést kezdeményezett; 10 napos határidejű felszólítást kapott a szabályszegés megszünteté...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Open Eye bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Parkoló helyet foglal

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Szent Kristóf utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Évek óta elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Schweidel utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    1993-as fekete Volkswagen GOLF GTD 1.9

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Rahó utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére