Megoldásra vár

Új padok rossz állapotban

Kérem csináljanak valamit a padokkal, mivel egyre rosszabb állapotban vannak. Az a szomorú, hogy ezek új padok :( Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Heltai Jenő tér 2

Hozzászólások

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm!
  • III. kerület válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A tér rekonstrukcióját végző cég még nem vonult le a munkaterületről. Amennyiben ez megtörténik, a bejelentésben szereplő padok pácolására is sor fog kerülni.

    Szíves türelmét kér
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincsen változás.
  • S Dominik visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincsen változás.
  • S Dominik visszajelzésére vár.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt S Dominik!

    Köszönjük bejelentését és szeretném tájékoztatni, hogy a kivitelező gondoskodni fog a fa felületek újrakezeléséről.
    Addigi is szíves türelmét szeretnénk kérni!

    Tisztelettel:
    Falv
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • S Dominik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére