Megoldott

Dőlő lámpa

Dől a lámpa. Kérem javítsák meg. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Békásmegyer H

Hozzászólások

  • Fási Tamara lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Szép új. Köszönöm!
  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Folyamatban.
  • S Dominik visszajelzésére vár.

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba káresetre kiadva 2019.12.12.-én.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejele
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldásra vár
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére