Megoldott

Ott hagyott zöldhulladék.

Hetek óta gyűlnek a zöldhulladék zsákok az Újváros park 1 sz.előtt.
Kérném,hogy vigyék el.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Újváros park 1

Hozzászólások

  • Szász László lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy kollégáink a mai napon elszállították a zsákokat.
    Üdvözlettel:
    FKF Nonprofit Zrt.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/54592/ott-hagyott-zoldhulladek/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • András Bognár bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére