Megoldott

Aszfalthalom tönkretette a zöldfelületet

Kedves Illetékes, a frissen felújított közerületen tökretették a zöldfelületet ezzel a képen is látható aszfaltkupaccal, kérem intézkedjenek az aszfalt elszállításáról és a zöldfelület helyreállításáról. Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Fehérvári út 44

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Open Eye hozzászólt a bejelentéshez.

    Elszállították.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    "Az Országos Tűzvédelmi Szabályzatról szóló 54/2014. (XII. 5.) BM rendelet (OTSZ) használati szabályai szerint a tűzoltó vízforrások akadálytalan megközelíthetőségét biztosítani kell."
    https://www.langlovagok.hu/8000/aszfaltbetyar/
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Open Eye bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Budafoki parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Közút
    Budafoki út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Tönkretett zöldterület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Anna utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére