Megoldott

Örs vezér tere tájékoztató-tábla nem működik

Anonim Járókelő

Örs vezér terén Villamosmegállóban hetek/hónapok óta nem működik a menetrend-kijelző tábla!

Sajnálatos módon (akár ennek is betudható) a villamosok hajlamosak menetrendről függetlenül, akár 3-5 perccel korábban is elhagyni a megállót. Ami persze azt eredményezi hogy sehol máshol sem menetrendnek megfelelően érkeznek/indulnak.
Véleményem szerint habár a késést nem is nagyon lehet kezelni, azért a korábban történő beérkezés még igencsak orvosolható.

Mai napon továbbá tapasztalható volt, mennyire nem összehangolt a rendszer.
A a másik megállóban lévő táblán kijelzésre került hogy a villamos technikai okok miatt nem közlekedik (mivel az érintett megállóban nem működik a tábla), miközben a hangszrók közölték hogy csak késnek (na melyiknek lehet hinni).

A villamosra felszállva 1 megállót haladtunk mikor is leszállitottak (megkésett tájékoztatás a villamosvezetőtöl) és közölték hogy pótlóbuszok közlekednek (persze hogy honnan, azt nem)

Várván a pótlóbuszra, észrevettük hogy időközben mind egy 62-es villamos mind egy 3-as továbbhaladt (nem pedig visszafordult), hangszórók vannak, mégsem közölték az utasokkal hogy a közlekedés helyreállt (majdcsak rájönnek maguktól idővel, elvégre csak elkésnek a munkából).

A pótlóbuszok persze nem érkeztek meg.

Jó lenne ezeket a rendszereket összehangolni, ezáltal az utasoknak kevesebb kellemetlenséget okozva.

Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, XIV. kerület

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy az Örs vezér tere zuglói oldalán telepített kijelzővel kapcsolatban megbízott üzemeltetőnk azt állapította meg, hogy a meghibásodás oka a szakszerűtlen felszer
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A táblát közel egy hónap alatt sikerült működésre bírni, azonban sajnos a mai nap, ami újbóli működésének első munkanapja, azt tapasztaltam hogy a villamosok nem tartják be a táblán írottakat avagy a...
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rossz az egyik kijelző

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Mexikói út M (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    CONECTO típusú autóbuszok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Thököly út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére