Válaszra vár

Üres fa hely

Üres fa hely a Hungária Krt. 190.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Hungária krt. 188

Hozzászólások

  • Olga Dmitrijevna elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Törökvész Parkolás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére